Skip links

Park maszynowy

Gwarancja najwyższej jakości druku

Drukarnia POLPRINT posiada nowoczesne maszyny, urządzenia i programy komputerowe dające możliwość odpowiedniego przygotowania materiałów do druku i gwarantujące najwyższej jakości druk oraz wykończenie introligatorskie prac.

Druk offsetowy

Druk offsetowy

Druk offsetowy

Wyposażeni jesteśmy w arkuszowe maszyny drukujące pięciokolorowe typu Shinohara formatu B2. Maszyny drukujące produkcji japońskiej posiadają zaawansowane rozwiązania konstrukcyjne zapewniające doskonałe pasowanie kolorów i odwzorowanie punktu rastrowego. Maszyny te posiadają zespoły lakierujące umożliwiające uszlachetnianie druków lakierami dyspersyjnymi, lakierami UV i lakierami do efektów hybrydowych.

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy

Polprint posiada w swojej ofercie maszyny do druku techniką cyfrową na roli i na arkuszach. Cyfrowa maszyna atramentowa Epson Sure Press L – 4033 AW do druku etykiet samoprzylepnych na roli oraz System produkcyjny bizhub PRESS C 1060 Konica Minolta umożliwia doskonałe odwzorowanie barw i wysoką rozdzielczość druku na arkuszach.

Druk cyfrowy
Uszlachetnienia poligraficzne

Obróbka po druku

Uszlachetnienia poligraficzne

Krajarki Perfecta gwarantują dokładne cięcie wykonanych prac. Posiadamy maszyny do złamywania druków GUK i UFO, SBL i Heidelberg, maszynę do złocenia na gorąco Heidelberg,oraz wiele innych pozwalających na wykonanie nietypowych zleceń. Firma posiada także urządzenia przeznaczone do nadawania unikalnych kodów i personalizacji druku.

Poznaj nasz park bliżej: